Пендель від Миколи Тищенка став шоковим мотиватором для керівників Закарпаття

Пендель від Миколи Тищенка став шоковим мотиватором для керівників Закарпаття
Гіперактивна діяльність в Закарпатті нардепа з президентської фракції, а за одне й голови Закарпатської організації партії “Слуга народу”Миколи Тищенка, який своїм менторським тоном та гучними заявами поклав у незручне становище голів Закарпатської облради та ОДА, дала стимул до налагодження непростих стосунків між Олексієм Петровим (“Слуга народу)та Анатолієм Полосковим (“Рідне Закарпаття”). Пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук Павло Федака
Голова облради Олексій Петров вже третій місяць не може зібрати сесію органу місцевого самоврядування де верховодить коаліція у складі “Слуга народу”, “Рідне Закарпаття”, “Європейська Солідарність” та “Батьківщина” – немає голосів для ухвалення рішень. Більшість представників найчисельнішої фракції облради “Рідного Закарпаття” не хочуть бути лохами яких розводять пустопорожніми обіцянками. За інформацією джерел в депутатських колах “РЗ” їм “заборгували” близько 100 мільйонів гривень на ремонт доріг в округах ріднозакарпатців, вказані гроші освоюються на округах депутатів від “Слуг Народу”.
Пендель від Тищенка у вигляді піару на забезпеченні регулярних аіарейсів між Києвом та Ужгородом та обіцянка “рубати руки” за контрабанду товарів на митному посту “Тиса” змусили керманичів краю шукати порозуміння у питанні розблокування роботи облради.
Бенефеціари “Рідного Закарпаття” Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владислав Поляк, ставлеником яких є голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, вирішили рекомендувати депутатам від своєї політсили не ігнорувати наступне засідання облради, але чи достатнього буде цього аргументу для людей, які вибороли свої мандати у жорсткій конкуренції і яких розводять, “як котят” покаже час.
Доконаним фактом є те, що Тищенко став шоковим мотиватором для політичних еліт краю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.