Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Ольгу Фреймут та команду “Ревізора” побили на Прикарпатті (відео)

Ольгу Фреймут та команду “Ревізора” побили на Прикарпатті (відео)

фреймут3Шостого березня під час зйомки сюжету передачі «Ревізор» в Івано-Франківську у кафе «Корида» виник конфлікт. Двоє невідомих не дозволили журналістам проводити відеозйомку в приміщенні закладу і почали кидатися з кулаками на людей!

За інформацією прес-служби, такої надзвичайної події не траплялося за всю історію проекту «Ревізор» на Новому каналі. Ведуча Ольга Фреймут та тележурналісти отримали ушкодження спини, рук і голови після перевірки пабу «Корида» в Івано-Франківську.

На сайті закладу жителі міста назвали його найгіршим місцем Івано-Франківська за всіма показниками, інформує Новий канал, який направив до «Кориди» журналістів для зйомок чергового сюжету програми «Ревізор». Через 10 хвилин з початку традиційної для телевізійників перевірки закладу в пабі з’явився невідомий чоловік, який почав кричати: «Що це ви тут робите?» Після цього він почав активно виштовхувати ведучу Ольгу Фреймут і знімальну групу з кухні пабу.

Спроби Ольги Фреймут дізнатися його прізвище і посаду та обговорити виявлені порушення чоловік сприймав украй агресивно. Пізніше він вимкнув світло і затіяв бійку. За свідченням журналістів Нового каналу, чоловік так розлютився, що махав кулаками без розбору, деякі його удари дістались і відвідувачам «Кориди».

«Як тільки він увійшов, я зрозуміла, що потрібно переміститися з кухні в зал. Адже навкруги ножі, – розповіла ведуча Ольга Фреймут. – Обернулася і побачила перелякані очі нашого адміністратора Ані Пагави. Вона кричала: «Оля!! Оля!! ». Напевно, до кінця життя не забуду її погляд. Якби не команда, мене б побили сильніше. А так тільки вивихнули руку і вдарили в плече. Шеф-редактор проекту Ганна Жижа практично закрила мене собою. Удари дісталися їй і хлопцям зі знімальної групи. Такого зі мною ще не траплялося».

Оператори, незважаючи на вимкнене світло, продовжували знімати. Одночасно вони намагалися захистити журналісток Нового від нападника. У результаті в одній з камер «вирвали» видошукач.

Наразі команда «Ревізора» повідомила, що подала заяву в місцеве відділення міліції.

фреймут
фреймут2

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *