Ольгу Фреймут та команду “Ревізора” побили на Прикарпатті (відео)

фреймут3Шостого березня під час зйомки сюжету передачі «Ревізор» в Івано-Франківську у кафе «Корида» виник конфлікт. Двоє невідомих не дозволили журналістам проводити відеозйомку в приміщенні закладу і почали кидатися з кулаками на людей!

За інформацією прес-служби, такої надзвичайної події не траплялося за всю історію проекту «Ревізор» на Новому каналі. Ведуча Ольга Фреймут та тележурналісти отримали ушкодження спини, рук і голови після перевірки пабу «Корида» в Івано-Франківську.

На сайті закладу жителі міста назвали його найгіршим місцем Івано-Франківська за всіма показниками, інформує Новий канал, який направив до «Кориди» журналістів для зйомок чергового сюжету програми «Ревізор». Через 10 хвилин з початку традиційної для телевізійників перевірки закладу в пабі з’явився невідомий чоловік, який почав кричати: «Що це ви тут робите?» Після цього він почав активно виштовхувати ведучу Ольгу Фреймут і знімальну групу з кухні пабу.

Спроби Ольги Фреймут дізнатися його прізвище і посаду та обговорити виявлені порушення чоловік сприймав украй агресивно. Пізніше він вимкнув світло і затіяв бійку. За свідченням журналістів Нового каналу, чоловік так розлютився, що махав кулаками без розбору, деякі його удари дістались і відвідувачам «Кориди».

«Як тільки він увійшов, я зрозуміла, що потрібно переміститися з кухні в зал. Адже навкруги ножі, – розповіла ведуча Ольга Фреймут. – Обернулася і побачила перелякані очі нашого адміністратора Ані Пагави. Вона кричала: «Оля!! Оля!! ». Напевно, до кінця життя не забуду її погляд. Якби не команда, мене б побили сильніше. А так тільки вивихнули руку і вдарили в плече. Шеф-редактор проекту Ганна Жижа практично закрила мене собою. Удари дісталися їй і хлопцям зі знімальної групи. Такого зі мною ще не траплялося».

Оператори, незважаючи на вимкнене світло, продовжували знімати. Одночасно вони намагалися захистити журналісток Нового від нападника. У результаті в одній з камер «вирвали» видошукач.

Наразі команда «Ревізора» повідомила, що подала заяву в місцеве відділення міліції.

фреймут
фреймут2

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *