Очільник Закарпатської митниці заявив, що його установа готова до протиепідемічних заходів

Очільник Закарпатської митниці заявив, що його установа готова до протиепідемічних заходів

Ми сподіваємося, що завдяки спільним зусиллям митників, прикордонників та медичних закладів короновірус до нас не потрапить

Про це заявив Віктор Іванус, в.о. начальника Закарпатської митниці Держмитслужби під час брифінгу в Закарпатській обласній державній адміністрації. Захід був присвячений протиепідемічним заходам у Закарпатській області у зв’язку з поширенням короновірусу.

У брифінгу, зокрема взяли участь голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, в.о. голови ОДА Олексій Гетманенко, директор департаменту охорони здоров’я Єлизавета Біров.

За словами Віктора Івануса, цього разу митниця знаходиться в другому ешелоні, першими на себе удар приймають прикордонники. – Для нас дійсно потенційно небезпечним є на сьогоднішній день пункт пропуску «Тиса-Загонь» на угорському кордоні. Він знаходиться на п’ятому Пан’європейському транспортному коридорі, який бере свій початок в Ломбардії. Ця область на сьогоднішній день є небезпечною в плані можливого інфікування коронавірусом, там вже зафіксовані випадки виявлення хворих, – зазначає керівник митниці. 

Однак в.о. начальника Закарпатської митниці Держмитслужби підкреслює, що відомство вже має певний досвід боротьби з епідеміями, зокрема пташиного та свинячого грипу. В пунктах пропуску є відповідні приміщення для тимчасової ізоляції осіб, які захворіли під час подорожі.

– Хочу вам сказати, що дійсно італійський напрямок для нас болючий. Я піднімав це питання неодноразово, дякую, що є розуміння і в керівництва Державної митної служби, і Державної прикордонної служби. Наразі є налагоджена взаємодія, адже ми в пікові дні приймаємо і здійснюємо пропуск через державний кордон (субота, неділя, понеділок), коли люди повертаються з Італії додому, біля 4 тис. осіб та близько 500-600 транспортних засобів, не враховуючи рейсові автобуси та туристичні групи, – підкреслює Віктор Іванус та додає, що потенційна небезпека є, але хочу  заспокоїти людей. – Заходи попереджувальні вживаються не тільки нами, але і суміжними сторонами, зокрема угорськими та словацькими. Угорські правоохоронці, за моєю інформацією, намагаються скликати засідання уряду та вжити заходи аби зберегти свою країну від потенційної загрози. Словацька сторона також провела ряд навчальних заходів, зокрема в пункті пропуску «Вишнє Німецьке». Тому є відпрацьований алгоритм дій правоохоронних органів, медичних закладів, рятувальних служб, – наголошує керівник митниці.

Відтак учасники брифінгу разом із представниками засобів масової інформації відвідали пункт пропуску «Тиса». 

Закарпатська митниця Держмитслужби

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *