Закарпатська спортсменка стала чемпіонкою України з шашок

Закарпатська спортсменка стала чемпіонкою України з шашок

На чемпіонаті України з шашок-100 в м. Херсоні змагалися вікові групи 13 і 19 років юнаки й дівчата. Закарпаття представляла вихованка клубу “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти Катерина Мойсей, яка виступила в групі дівчат 13 років.
Досвідчені функціонери спорту, самі спортсмени кажуть, що вибороти чемпіонське звання нелегко, а захистити його ще важче. Наша спортсменка захищала свій титул. Минулого року вона вперше стала чемпіонкою України. На цей раз проти Катерини Мойсей грали з подвоєною енергією, адже готовилися спеціально, вивчали її гру, шукали слабкі сторони. Але наша спортсменка показала, що час, який минув, вона використала досить ефективно і сьогоднішня Катерина Мойсей уже зовсім не та, якою була рік тому.
Класична програма, в якій виборювалися місця у збірній України для виступів на чемпіонатах Європи і світу проводилася після блискавичної і швидкої гри. А це додаткове навантаження для спортсменів. І була думка, що варто пропустити дві програми заради третьої, яка надважлива. Вирішальне слово було за спортсменкою. Блискавичну і швидку програми Катерина Мойсей закінчила другою. І ось найвідповідальніша класична програма. Харківчани в групі дівчат 13 років виставили п’ять спортсменів з найсильнішою Катериною Мусієнко, яка кілька років підряд не знає поразок. Господарі – чотирьох. Дві перемоги на старті і наша спортсменка вийшла на основну фаворитку з Харкова. Їхня зустріч закінчилась комбінацією, після якої Мусієнко припинила боротьбу. Катерина Мойсей в чемпіонаті України показала комбінаційну гру. Але були партії, які вимагали довготривалої боротьби. Прикладом такої гри служить партія в шостому турі з амбітною представницею Херсона Софією Беляєвою. Боротьба між ними тривала чотири години сорок п’ять хвилин і було зроблено 87 ходів. Рекорди цих змагань. Вигравши всі зустрічі, Катерина Мойсей показала абсолютний результат. І вдруге виборола звання чемпіонки України з шашок-100!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *