Новий канал Балоги “Сіріус” очолив колишній гендиректор “Тиси” (документ)

Новий канал Балоги “Сіріус” очолив колишній гендиректор “Тиси” (документ)

Віталій Мещеряков, який на протязі п’ятьох років був генеральним директором Закарпатської ОДТРК “Тиса”, а пізніше менеджером Закарпатської регіональної філії Національного Суспільного телебачення України, очолив колектив телеканалу “Сіріус”. Вказана інформація міститься в “Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”.

Товариство з обмеженою відповідальністю „Сіріус Медіа Продакшн” пов’язують з народним депутатом України Віктором Балогою, розміщується компанія в Мукачеві, а власником значиться Поворозник Роман, який є помічником закарпатського нардепа.

Заяву на звільнення з державного каналу Віталій Мещеряков написав 1 березня 2018 року, а з 1 квітня Суспільне мовлення звільнило понад сотню працівників закарпатської філії. Очевидно, що колишній керманич знав про ці зміни і вирішив шукати щастя у новому проекті. Людині властиво рухатися вперед, з цим все ясно.

Але турбує інше питання, Віталій Мещеряков очолює Закарпатську обласну організацію Національної спілки журналістів України, яку очолив у березні 2017 року. Яким чином суміщатиметься робота на телеканалі місцевого олігарха і керування громадською організацією закарпатських медійників незрозуміло. В цій ситуації оптимальним варіантом була б добровільна відставка Віталія Мещерякова з посади голови Закарпатської обласної організації Національної спілки журналістів України, адже участь у політичному проекті Віктора Балоги унеможливлює об’єктивне керування журналістською спільнотою краю. Нардеп Балога відзначається диктаторськими замашками,  у червні 2016 р. “прогримів” на всю Україну  побиттям директора телерадіокомпанії М-Студіо Володимира Шубця. Очевидно, що і над Віталієм Мещеряковим висітиме Дамоклів меч рукоприкладства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.