Національний музей в Пирогово перетворили на торгівельний базар

Національний музей в Пирогово перетворили на торгівельний базар

пироговоДуже сумні враження після недавнього відвідування музею “Народної архітектури й побуту” у Києві. Про це повідомив читач “Трибуни” пан Олександр. Зовсім недавно, ще кілька років тому музей у Пирогово був для киян та гостей місцем надзвичайного духовного значення. Там збиралися українські діячі культури та мистецтва різних жанрів ,це були справжні свята народних майстрів де була можливість відчути по справжньому українські традиції свят та ярмарків з їх щирими цікавими глибоко красивими звичаями й колоритом.

Сьогодні зайшовши до музею перше на що ви потрапляєте на Надніпрянщині – це сидяча на дорозі неприбрана жінка у не зовсім брудних джинсах і щось бринить на величезному концертно-оркестровому інструменті який вперто і вона й екскурсоводи називають українською бандурою. Яке відношення ця сидяча на дорозі жінка і цей сучасний інструмент має до українського сільського побуту 18-19ст. невідомо нікому. Поруч інша жінка пропонує купити страусині й іншого птаства яйця на яких намальовані малюнки, що ніби то позбавляють від усіх недуг і негараздів.

Трохи далі торгівельний майдан щільно заставлений наметами з рекламою різних сортів пива де смажаться шашлики та браво грає блатний шансон – аля гідропарк. Стає зовсім сумно від того що поступово але досить швидко, якщо воно так і далі буде розвиватися, музей буде знищено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *