Нардеп від “Свободи” подався на Рахівщину

леонов27 квітня 2014 року народний депутат України Едуард Леонов в рамках робочого візиту на Закарпатті зустрівся з мешканцями Рахова. Зустріч відбулася в  малому залі районної держадміністрації, де уповноваженого  від парламентської фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в нашому краї представив  очільник Закарпатської «Свободи» Олег Куцин та керівник рахівських націоналістів Микола Косівський. Як відомо, Едуард Леонов замінив свого колегу Валерія Чернякова, через призначення другого головою Державного агентства лісових ресурсів України.

Голова Рахівської  районної організації ВО “Свобода” Микола Косівський привітав Едуарда Леонова з призначенням, побажав наснаги та вдалої роботи на Закарпатті. Відтак народний обранець розказав про роботу в парламенті з тимчасовим форматом коаліції, про свою рідну землю – Крим, Євпаторію, де він народився, – нині тимчасово окуповану територію російським агресором. «В Криму завжди ущемлялись права українців, а русскім давались усі блага. Настав час керувати і піклуватись країні тепер за українців». – Зазначив на зустрічі націоналіст.

Основна теза Едуарда Леонова на Закарпатті: « Я голосую за українця,  за Олега Тягнибока!» В Рахові учасники зустрічі сприйняли її з оплесками і радістю. Народний депутат навів безліч аргументів на підтримку кандидата на пост Президента України Олега Тягнибока.

На зустріч із депутатом-свободівцем прийшли члени партії, прихильники і громадяни Рахова, які розповідали народному депутату про безліч своїх проблем. Мешканці Гуцульщини скаржилися на малі зарплати, безробіття, підвищення тарифів на комунальні послуги, а також незаконну вирубку лісів і забруднення екології. Вони просили звільнити місцевих чиновників, щоб навести нарешті порядок.   Мешканці району також попросили депутата допомогти в таких регіональних питаннях як закупівля лісу та електроенергія, оскільки Рахівський район не газифікований, а з 1 травня 2014 року тарифи повинні підвищитися.

Також Едуард Леонов  зупинив свою увагу на якості доріг на Закарпатті, які, на його думку, одні з найгірших в порівнянні з іншими регіонами. Народний депутат пообіцяв, що за допомогою депутатських запитів зверне увагу центральної влади на проблему доріг в Закарпатті. Він відповів на численні запитання рахівчан, які стосувалися зміни влади на місцях, безробіття, корупції, роботи правоохоронних органів тощо.

Рахівчани дуже дякували народному депутату за візит і зазначили, що крім депутатів від ВО «Свобода» до них ніхто з депутатів не приїздить і не переймається їх життям, не захищає від свавілля можновладців.

Того ж дня Едуард Леонов з робочим візитом відвідав Тячів, а 28 квітня свободівця чекають виборці Міжгір’я та Хуста.

Також повідомляємо, що куратор від парламентської фракції ВО «Свобода» продовжив свій робочий візит на Закарпатті. 29 квітня о 10.00 відбудеться зустріч із студентами юридичного та інших факультетів Ужгородського національного університету та о 18.00 в м. Мукачеве.  

В середу, 30 квітня – у м. Виноградів о 13.00, в Береговому – о 16.00, Сваляві – о 19.00.

У четвер, 1 травня, зустрічі відбудуться: в Перечині – 12.00, Великий Березний – 15.00, Воловець – 18.00.

Закарпатська обласна організація ВО «Свобода»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *