Нардеп Лунченко визнав, що голосував разом з владою але тушкою себе не вважає

Лунченко2Народний депутат Валерій Лунченко визнав, що голосував за внесення провладних законопроектів про запровадження векселів.

В той же час закарпатець зазначив: “Чесно кажучи, неприємно вражений подіями нинішнього дня. А саме – легкістю маніпуляцій фактами і простотою навішування ярликів. Одне голосування за включення двох законопроектів до порядку денного (а не за самі законопроекти!) роздуто у бутафорний скандал з голослівними звинуваченнями у “синхронному голосуванні з владою”, “розвалі фракції” та “появі нових тушок”.

“Не хочу, не бачу змісту і не маю в чому виправдовуватись. Не буду вдавати ображеного і коментувати слова та вчинки свого колеги по фракції, який (на радість владі) затіяв це шоу. Не хочу гадати і з приводу його мотивів – занадто ревне виправдання за свою “тушку” у списку чи амбіційна боротьба (знову на потіху владі!) проти керівника фракції “Батьківщина” Арсенія Яценюка. Здається це той випадок, коли безпричинна й маніакальна боротьба за єдність та чистоту рядів, приводить до втрати єдності і самих рядів. Усіх хто потирає руки і зловтішається можу заспокоїти – з моєю політичною позицією усе гаразд і без змін. “Тушкою” ніколи не був і ставати не збираюся. Був і залишаюся членом депутатської фракції “Батьківщина”. На цьому крапка. Тема не варта більш жодного слова”, – підсумував політик.

Як видно з заяви пана Валерія свою провину він вирішив перекласти на плечі колег по фракції, які викрили дії юного дарування.

Після таких голосувань, що суперечать рішенню фракцій, зазвичай, колаборціоністів виключають з рядів політсили від якої вони пройшли до парламенту. Наскільки прив’язаний керівник фракції Арсеній Яценюк до свого колеги з Закарпаття покажуть покажуть найближчі дні.

По темі: Закарпатець Лунченко став черговою “тушкою”? (18.9)

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *