Найбільший у світі правозахисний проект 2014 року пройде у Ужгороді

беркутЗ 5 до 10 грудня активісти Amnesty International в Ужгороді долучаться до

Марафону написання листів – двотижневої низки акцій, які мають на меті мобілізувати активістів діяти на захист «героїв» Марафону – 6 осіб та двох громад, права яких були жорстоко порушені.

 

Під час Марафону активісти з усіх точок світу будуть підписувати петиції адресовані властям країн, де відбулися порушення прав конкретних людей, та листи солідарності жертвам.

 

В Україні Марафон проходитиме всьоме – понад 70 волонтерів організують точки написання листів та акції в 36-ти містах України. Українські Інтернет користувачі матимуть можливість долучитися до написання листів он-лайн на сайті http://marathon.amnesty.org.ua/.

 Серед «героїв» Марафону є двоє українців – Олег Сенцов, режисер з Криму, якого незаконно вивезла до Росії та помістила у СІЗО влада РФ, а також Ірина Рабченюк, київська вчителька, яка втратила зір на одне око після того, як її побив працівник «Беркуту» під час подій Євромайдану.

 В Ужгороді Марафон проходитиме з 5 до 10 грудня, за адресами: 5, 7, 8 грудня в

м. Ужгород, вул. Корзо 13/5 кафе «Goriziana caffe»; 6, 9, 10 грудня в м. Ужгород, проспект Свободи 45, піццерія «Delizia». Прийом листів відбуватиметься з 15:00 по 18:00, активіста зможете впізнати по плакату організації «Amnesty International».

В Ужгороді співорганізатором акції виступає Громадська Організація «Закарпатська асоціація територіальних громад»». Організатор Марафону в Ужгороді – Паллак Юлія, (+380501008366).

 

Перший Марафон написання листів Amnesty International відбувся у Польщі 11 років тому. В 2013 році понад 2,3 мільйона листів було написано у 140 країнах світу.

 

Щоб отримати офіційну позицію Amnesty International щодо справ Марафону, а також організувати інтерв’ю з представником організації, будь ласка, звертайтесь до Богдана Овчарука, Спеціаліста з роботи зі ЗМІ та комунікацій Amnesty International в Україні за телефонами +38 (044) 272 28 42, +38 (067) 551 69 44 або за e-mail: [email protected].

 

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА. Amnesty International — всесвітній рух, що об’єднує понад 7 мільйонів людей із більш ніж 150 країн і регіонів, які виступають за припинення грубих порушень прав людини. Проводячи дослідження та генеруючи дії, Amnesty International прагне забезпечити кожній людині можливість користуватися всіма правами, проголошеними у Загальній декларації прав людини та інших міжнародних правозахисних документах.

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *