Категорії Новини

На Закарпатті змінять половину районних прокурорів

КорбанЗа результатами прокурорської перевірки в Закарпатській області своїх посад можуть позбутися не менше шістьох районних прокурорів.

Нагадаємо, що в травні на  Закарпаття прибули 32 представники Генеральної Прокуратури на предмет тотальної перевірки діяльності своїх закарпатських колег по відомству. Перевірка була позачерговою і її наслідки не забарилися. Прокурора Петруню тихо “пішли”  на “підвищення” до Києва.

Новим прокурором Закарпатської області став  Володимир Корбань, який раніше був першим заступником прокурора Чернівецької області. Із власних джерел виданню “Трибуна” відомо що Корбань не мав бажання очолювати закарпатську прокуратуру і рішення про його призначення приймалося добровільно-примусово.

Очевидно, що новопризначений прокурор Закарпатської області добре розуміє, що йому прийдеться розгрібати “авгієві” конюшні залишені йому попередниками, а також приймати кадрові рішення по відношенню до підлеглих йому прокурорів.

Прокурорами, які попали в зону ризику за наслідками перевірки Генпрокуратури є:

 Берегівський міжрайонний прокурор Іван Зарева, прокурор Тячівського району Владислав Братюк, прокурор Великоберезнянського району В’ячеслав Конар, прокурор м. Мукачева Руслан Біловар, Хустський міжрайонний прокурор Іван Кайло та Виноградівський прокурор Валерій Черничко

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *