На Закарпатті Янукович подарував Балозі територію у два рази більшу за Межигір’я (МАПА)

14 листопада 2007 року уряд Януковича узгодив місце будівництва нового гірськолижного курорту в Закарпатті. Згідно з ухваленою постановою, 350 гектарів землі Мукачівського лісогосподарства було передано в постійне користування комунальному підприємству “Центр розвитку туризму “Синяк” під розміщення туристичного комплексу “Синяк”.

“Чи знали Ви що балогівський «Синяк» у 2,5 рази більше ніж Межигір’я Януковича?

350 гектарів Синяка проти 137 гектарів Межигір’я.

Чомусь сьогодні всі закарпатські «люстратори», «самооборони», «праві сектори» та інші «в упор» не бачать наше місцеве «Межигір’я».

Чи може Закарпатські люстратори та революціонери наберуться сміливості та люструють Закарпатського “Януковича”?”, – інформує на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Погорєлов, депутат Ужгородської міськради.

За словами заступника голови Закарпатської облради Андрія Сербайла (БЮТ), на території “Синяка” розташована дача Балоги.

Сербайло стверджує, що ці 350 гектарів виділялися непрозоро, без проведення конкурсів. А на рівні області розпорядження уряду про відведення земельної ділянки під свій контроль узяв перший заступник голови обладміністрації Іван Балога, рідний брат Віктора Балоги.

синяк2 синяк

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “На Закарпатті Янукович подарував Балозі територію у два рази більшу за Межигір’я (МАПА)”

  1. Ви що неучі говрити, почитайте фейсбук то бдете знати що Віктор Балога сама розумна людина, яка єдина знає кому що робити кого знімати хто чесний а хто ні і т.д. а Ви тут наговорюєте… в нього даже в декларації Синяка нема а Ви….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *