На Закарпатті відбувся Чемпіонат області з баскетболу серед жіночих команд

На Закарпатті відбувся Чемпіонат області з баскетболу серед жіночих команд

Субота, 16 грудня, запам’ятається у спортивному житті Закарпаття як новий етап розвитку жіночого баскетболу у краї. Цьогоріч в обласному центрі створено команду “Ужгородські мачки”, а вчора у спорткомплексі “Буревісник” вперше за кілька років проведено Чемпіонат області серед жіночих команд.

Взяли участь у змаганні 4 команди з Мукачева, Виноградова, Сваляви та Ужгорода.

“4-5 років чемпіонат області серед жінок взагалі не проводився, тому для нас це особлива подія. Приємно, що дівчата мають бажання грати, приймати участь у змаганнях, розвивати цей вид спорту на Закарпатті. Наразі для нас завдання №1 вийти на рівень чоловічого чемпіонату, тож попереду багато роботи”, – розповідає голова федерації баскетболу Закарпаття Олександр Зубковський.

Відтак переможцями турніру стали його фаворити – команда баскетболісток з Мукачева, до якої входять досвідчені спортсменки, що брали участь у ветеранських чемпіонатах світу та мають у своєму активі не мало вагомих нагород.

У фіналі змагань вони перемогли команду з Ужгорода, тож цьогоріч “Ужгородські мачки” займають у Чемпіонаті 2 сходинку, треті – Виноградів, а четвертою стала команда зі Сваляви.

У кінці турніру учасниці отримали солодкі подарунки.

Інф. та фото zak-kor.net


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.