На Закарпатті в угорськомовних школах навчається 10 800 учнів

На Закарпатті в угорськомовних школах навчається 10 800 учнів

берегово3Понад 10.800 учнів угорськомовних навчальних закладів сіли за парти цього навчального року на Закарпатті.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили в управлінні освіти Закарпатської облдержадміністрації.

«Цього навчального року в області за парти навчальних закладів, де ведеться навчання угорською мовою, сіли 10.820 учнів»,- повідомили в управлінні.

Загалом в області у 674-ох навчальних закладах розпочали навчальний рік більше 153 тисяч учнів.

«Цього навчального року в перший клас нашої школи ми прийняли 75 першачків. Це більше, ніж минулого року. Загалом у школі зараз навчається 382 учні»,- розповіла директор Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 ім. Дойко Габора Стелла Кеслер.

Вона також зазначила, що проблем з підручниками школярі не відчують, ними вони забезпечені на 100%. Немає проблем і з викладачами — школа стовідсотково укомплектована педагогами різних дисциплін.

Нагадаємо: мережа угорськомовних навчальних закладів краю включає —8 шкіл І ступеня, 34 — І-ІІ ступенів, 20 — І-ІІІ ступенів, 2 гімназії та 2 ліцеї.

«Більшість угорськомовних навчальних закладів знаходиться у Берегівському районі, де учні у 32 школах із 42 навчаються угорською мовою. Факультативно угорську мову вивчають 390 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області», — повідомили в управлінні освіти облдержадміністрації.

УКРІНФОРМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *