Цього року на Закарпатті всиновили 48 дітей

дитинаУ четвер, 26 листопада, служба у справах дітей Закарпатської ОДА провела семінар–навчання з питань соціально-правового захисту дітей. В ньому взяли участь начальники відповідних служб районів та міст області, керівники та юристи інтернатів Закарпаття.

Як повідомила під час заходу начальник служби у справах дітей Світлана Якімеліна, в інтернатних закладах Закарпаття зменшується кількість дітей-сиріт. «Якщо в 2010 році в інтернатах виховувалось 412 дітей, то у 2012-у – 296, а в 2014-у – 218. Нині в інтернатах області перебуває 207 дітей», – зазначила посадовець, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Цьогоріч в області всиновили 48 дітей. Влаштували до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу 28 дітей, повернули на виховання до батьків 20. Ще 12 – влаштували в сім’ї потенційних опікунів.

Під час семінару обговорили і процедуру оформлення паспорта та порядок призначення пенсій по втраті годувальника дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, а також, як захищати житлові та майнові права вихованців інтернатних закладів тощо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *