На Закарпатті судитимуть групу шахраїв, які крали гроші банківських карток та дизпаливо з нафтопроводу

банкоматні карткиУжгородською міжрайонною прокуратурою затверджений та скерований до суду обвинувальний акт стосовно групи осіб за ч.3 ст.185, ч.3 ст.190, ч.2 ст.200 та ч.2 ст.292 КК України –   за фактами крадіжок, шахрайства,  незаконних дій з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами  доступу до банківських рахунків, електронними грошима, а також пошкодження об’єктів нафтопродуктопроводів.

Як повідомив Ужгородський міжрайонний прокурор Олександр Андришин:«Нами, спільно з працівниками  Ужгородського РВ УМВС України в Закарпатській області, розкрито ряд злочинів, вчинених за попередньою змовою групою із 4 осіб.  Йдеться про крадіжку з карток понад 70 тис. грн. Досудовим розслідуванням встановлено, що група осіб, з метою заволодіння чужим майном шляхом обману, зареєстрували приватне підприємство з діяльністю туристичних агентств. За допомогою POS-терміналу одного з комерційних банків України  вони ввели, одержані злочинним шляхом, персональні дані банківських карток іноземних комерційних банків, належних громадянам різних країн світу для списання коштів за надання послуг у сфері туризму. При цьому вказані особи ніколи навіть не приїжджали на територію України.»

 

Крім цього, ця ж злочинна група осіб, протягом поточного та минулого років здійснювала крадіжки  нафтопродукту шляхом пошкодження нафтопродуктопроводу ДП “Прикарпатзахідтранс” на території Ужгородського району. Таким чином зловмисникам вдалося викрасти дизельне пальне на суму понад 90 тис. грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *