Рекламоносії ужгородських кандидатів охороняють вівчарки

Недавнє засідання Громадської ради при УМВС України у Закарпатськійобласті виявилося досить плідним. Хоча б через те, що на нього завітавначальник обласної міліції Сергій Шаранич. Він проінформував присутніх пророботу обласної міліції напередодні парламентських виборів.

 

Сергій Шаранич повідомив, що у цейспекотний період” службу нестимуть упосиленому режимі. На запитання одного з кандидатів у нардепи (таких ускладі ГР двоє), як можна буде “достукатися” до міліції у день виборів,керівник повідомив, що буде створено спеціальні слідчі групи у районах і в самому управлінні саме з метою виявлення фактів порушення виборчогозаконодавства.

 Зараз для цього цілодобово задіяні всі підрозділи міліції у містах і районах краю. Як наслідок, уже порушено адміністративні провадженя проти 3-х осіб, котрі займалися пошкодженням агітаційних матеріалів у місті Ужгороді (один із них – житель Львівщини). Проведені всі слідчі дії, з’ясовано мотиви ізамовників цього злочину.

 Замовників з етичних міркувань я зараз назвати не можу, — сказав СергійШаранич.

У продовження теми очільник міліції повідомив, що щоночі 8 співробітниківкінологічного центру із собаками заступають на чергування в обласномуцентрі Закарпаття.

Вже є 21 звернення щодо порушення виборчого законодавства. Одне з них — звернення нардепа Валерія Пацкана. Друге — про викрадення в Мукачевімайна одного з кандидатів у нардепи по 69-му округу. Третє — про побиттякерівника військового шпиталю кандидатом у нардепи по тому жМукачівському округу. За всіма цими фактами ведеться слідство. Водночас14 звернень з приводу підкупу виборців не знайшли свого підтвердження.

Паралельно Сергій Шаранич закликав представників ГР до співпраці звиявлення таких фактів та попросив додатково допомогу під час виборів уорганів МНС та податкової служби.

 Далі члени ГР розглянули свій порядок денний, скоротили чисельність ради з 52 до 38 чоловік і розглянули ряд важливих питань, зокрема щодо роботи обласної ДАІ та діяльності в області шахрайських кредитних органзацій.

Наступне засідання Громадської ради при УМВС заплановано на 6 листопада, о 16.00.

 

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

1 Comment

  1. “…Замовників з етичних міркувань я зараз назвати не можу…”
    З етичних міркувань….Що це за реверанси на паркеті, блін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *