На Закарпатті СБУ оголосило застереження районному депутату Хустщини

На Закарпатті СБУ оголосило застереження районному депутату Хустщини
На початку листопада співробітники Управління СБУ в Закарпатській області оголосили офіційне застереження діючому депутату Хустської районної ради від «Опозиційного блоку», екс-заступнику голови Хустської РДА часів режиму Януковича, Віталію Дулкаю.
 
Про таке рішення повідомив нещодавно призначений начальник Управління Служби безпеки України в Закарпатській області Володимир Пахнюк  громадського правозахисника Віталія Грегора у відповідь на його звернення про незаконні  дії депутата В.Дулкая.
 
Підставою такого рішення стало неодноразове поширення даним сумнозвісним депутатом на своїй особистій сторінці в соціальній мережі Фейсбук антиукраїнських публікацій з очевидною сепаратиською і українофобською тематикою, а саме про те, що Україна є «териториальным недорозумением», а учасники Революції Гідності – «стадом баранов».
 
Таким чином районного депутата Хустщини Дулкая В.Ю. офіційно застережено від вчинення будь-яких дій, які можуть призвести до вчинення злочинів  проти основ національної безпеки України. Опісля чого, депутат-українофоб був змушений видалити ці антиукраїнські публікації.
Окрім того, даний депутат поширював на своїй сторінці також публікації із забороненою комуністичною символікою, що є злочином за ст. 436-1 КК України, в зв’язку з чим УСБУ додатково направила матеріали для реагування по підслідності – до закарпатської поліції.
 
Громадський правозахисник Віталій Грегор
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *