На Закарпатті розкрадають Боржавську вузькоколійку

На Закарпатті розкрадають Боржавську вузькоколійку

Однак голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявляє, що у цьому випадку не варто панікувати. Про це він заявив у публікації на своєму сайті.

– З початку року злодії вже кілька разів демонтували фрагменти Боржавської вузькоколійки (рейки, кріплення, накладки), які здавали в металобрухт, – заявляє Геннадій Москаль. – На жаль, деякі люди розглядають унікальну «Анцю Кушницьку» виключно, як об’єкт для копійчаної наживи. Але це зовсім не привід для окремих панікерів із соцмереж кричати «Зрада! Все пропало! Боржавська вузькоколійка припинила своє існування!» й так далі.

Минулого тижня «Укрзалізниця» відновила 2,7 кілометра розкраденої «Анці Кушницької», зараз відновлюється ще 3 кілометри на ділянці «Берегово – Хмільник», після чого по ній знову поїде локомотив. 6 травня Боржавська вузькоколійка буде задіяна на міжнародному фестивалі «Угочанська лоза» у Виноградові. До речі, на початку травня знову, вже третій рік поспіль, запускаємо на весняно-літній сезон дитячу вузькоколійку в Ужгороді, про яку панікери в 2016-му теж кричали: «Все пропало!». Крім того, продовжуємо шукати для Боржавської вузькоколійки ретро-паровоз, який розвозитиме туристів у літній період. З цього приводу ведуться перемовини із залізничною компанією в Румунії, яка готова продати один зі своїх вузькоколійних паровозів – зустріч із власником запланована в травні.

Тому прошу засоби масової інформації не звертати увагу на панікерів, котрих давить велика закарпатська жаба, коли іншим щось вдається зробити, і котрі всю свою діяльність для відновлення вузькоколійки звели до крику в соцмережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.