На Закарпатті “лісова мафія” влаштувала масові заворушення з побиттям керівництва ДП “Ліси України” (відео)

На Закарпатті “лісова мафія” влаштувала масові заворушення з побиттям керівництва ДП “Ліси України” (відео)
Про це повідомляє депутат Рахівської районної ради Микола-Кокіш Мельник

В м.Рахів Закарпатської області Анархія-мати безладу яку встановила закарпатська лісова “мафія” “мурга-сойма-шемота”, колишній директор Рахівської філії ДП”Ліси України” Василь Шемота та так званий голова м.Рахів, ставленик нардепа Петьовки від команди ЗЕ Віктор Медвідь триває!
Сьогодні 02.06.2023р. Шемота Василь та Віктор Медвідь в котре зігнали добровільно-примусово працівників Рахівської філії ДП”Ліси України”, працівників Рахівської ТГ і інші працівники інших державних організацій в т.ч. Карпатського біосферного заповідника заблокували представлення нового очільника Рахівської філії ДП”Ліси України”!
Більше того, дивує й той факт що наприклад працівники Рахівської філії ДП “Ліси України” в робочий час ходять на так званий протест вже майже місяць а ім в табелі про вихід на роботу чомусь малюють 8-ми годинний робочий день і за участь в протестах нарахували заробітну плату!
Також як працівники Рахівської ТГ в робочий час вийшли на протест під Рахівську філію ДП”Ліси України”?
Окрім того, як не дивно, постійно на протестах помітні працівники Карпатського біосферного заповідника на чолі з директором Рибаком! Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України ви теж за сепаратизм в м.Рахів???
Як не смішно, так званий голова міста Рахів Віктор Медвідь називає відкрито нового очільника директора Рахівської філії ДП”Ліси України” “баригою”, “бандою”, працівників поліції в чомусь звинувачує та викрикує поліції ганьба чому поліція не із закарпатською лісовою “мафією”!
Разом із тим, на попередніх протестах той Медвідь то називає народного депутата Миколу Тищенка “котлетою”, то перечитався Вікіпедії, що птиця сорока не мешкає в наших краях!
Однак, за інсайдерською інформацією деякі депутати міської ради м.Рахів та підприємці по 1000грн роздавали протестуючим не працівникам а кому і по машині дров!
Тобто, Віктор Медвідь, Василь Шемота та окремі підприємці повністю невизнають накази органі центральної влади, законів України, Конституцію України у ВІЙСЬКОВИЙ ЧАС, ЗАХОПИЛИ державне підприємство Рахівської філії ДП”Ліси України” і встановлюють свою владу а такі дії підпадають Кримінальний кодекс України!!!
Офіс Президента України, Офіс Генерального прокурора, Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ чому організатори протесту Василь Шемота, Віктор Медвідь і інші окремі підприємці, депутати у військовий час, які невизнають накази оргагів центральної влади, законів Украіни, Конституції України та захопили державне підприємство Рахівську філію ДП”Ліси України” і встановлюють свою владу НЕ ПРИТЯГНУТІ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ???

На відео добре видно як з натовпу кидають в голову директора Департаменту безпеки ДП “Ліси України” Андрія Іванківа якийсь предмет та силою виштовхують супроводжуючих його осіб.

 

 

https://

2 Comments

  1. Народ ЗАКАРПАТТЯ до яких пір ці злодії ( лісники , майстри лісу , лісничі , зами ЛГ , директора Лг) нас та Державу Україну будуть ОБКРАДАТИ. ДЕ ВОВА ЗЕ….. ВІН ЩО НЕБАЧИТЬ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *