На Закарпатті керівники Управління СБУ зустрілися із журналістами та громадськими активістами

31 липня ц.р. в Управління СБ України в Закарпатській області відбулася зустріч керівництва УСБУ із представниками засобів масової інформації та громадськими активістами краю.

Насамперед, громадськість цікавило, чи не є акції з перекриття міжнародної траси Київ – Чоп в інших населених пунктах області скоординованими та підбурюваними антиукраїнськими силами.
– Ситуація контрольована, – запевнив присутніх начальник Управління СБУ в Закарпатській області Віктор Любенков. – Ми знаємо, хто причетний до цих подій, триває перевірка по кожному такому факту.
Журналісти та громадські активісти порушили питання і про сепаратистські заклики, які останнім часом поширюються у соцмережах, та передали керівництву Управління зібрану з відкритих джерел інформацію.
Начальник Управління СБУ в Закарпатській області Віктор Любенков повідомив присутнім, що наразі у слідчому відділі перебуває три кримінальні провадження за ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. Одне кримінальне провадження – за ст. 113 (диверсія). Крім того, слідчі Управління завершили досудове розслідування кримінального провадження за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та скерували матеріали до суду.
Віктор Любенков також подякував усім небайдужим краянам, які виявляють підозрілих осіб та повідомляють про них правоохоронцям.
Учасники заходу домовилися, що такий відвертий діалог має стати постійним у спільній боротьбі з тероризмом, сепаратизмом, корупцією.
Прес-група УСБУ в Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *