На Закарпатті Балоги грають у “дешевий” тероризм

балогаВидання “Трибуна” повідомляло, що по відношенню до новопризначеного закарпатського “губернатора” Лунченка команда Віктора Балоги обере тактику “дрібного фолу”, весь час підштовхуючи та піднімаючи галас навколо його можливих спірних кроків.

По відношенню до інших чиновників, які обіймають високі посади на обласному та районних рівнях і є неугодними клану Балог обрана більш брутальна тактика. Їм здійснюються телефонні дзвінки з погрозами і вимогами забиратися з посади або не претендувати на неї. Хтось не витримує погроз і виконує наказ, а хтось незважає на залякування і спокійно працює далі.

Тоді включаються більш єзуїтські методи, через маніпуляторів закидуються ідеї покарання неугодних Громадському конвенту та Правому сектору, як сталося на минулому тижні з наїздом на Голову Закарпатського окружного адмінсуду Олексія Шешеню. Хлопці не розібравшись, що цей чоловік на посаді всього кілька місяців і нічого протиправного не встиг ще зробити, запропонували йому написати заяву на звільнення але той відмовився бо орган який його призначав більше не існує. Як бачимо Балоги є майстрами загрібати жар чужими руками але надіємося, що Правий сектор скоро розбереться, що і до чого та вирушить до закарпатського Межигір’я Віктора Балоги Синяка, який обіймає площу 350 га і який був отриманий від Віктора Януковича, як вдячність за підтримку на президентських перегонах 2010 р.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *