На високопосадовця ДФС, який погрожував начальнику Закарпатської митниці подадуть заяву до НАБУ (відео)

На високопосадовця ДФС, який погрожував начальнику Закарпатської митниці подадуть заяву до НАБУ (відео)

Голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна на своїй сторінці у Facebook заявила, що практично на всіх митницях через саботаж ДФС блокується митне оформлення транспортних засобів.

Минуло майже два тижні, як набрали чинності Закони України №2611-VIII і №2612-VIII, які вирішують питання митного оформлення та державної реєстрації авто з іноземною реєстрацією.

Попри те, що охочих розмитнити свої машини якомога швидше дедалі більшає, імплементація законів рухається вкрай повільно.

Та й у перші дні, коли запрацювали закони, була здивована вкрай низькою динамікою розмитнення автомобілів.

Потім мені особисто почали дзвонити люди, які намагаються розмитнити авто, — скаржаться, жаліються. Адже деякі з них стоять у черзі кілька діб поспіль.

Розбираюсь…

Виявляється, що починаючи з понеділка практично на всіх митницях блокується митне оформлення транспортних засобів. На сьогодні таких автівок налічується вже майже 700. 
Організатором такої затримки є виконувач обов’язків заступника Голови ДФС Віктор Кривіцький, відповідальний за митний напрям, а причиною — вигадана ним нова система перевірки митної вартості на рівні центрального апарату Державної фіскальної служби без фізичної присутності самого авто.

Безпосередньо втручаюся в ситуацію, щоб зламати цей саботаж. 
Також обов’язково звернуся до НАБУ з метою компетентної оцінки ситуації.

А завтра буду на митниці разом з людьми!

Подаємо аудіо версію розмови начальника Закарпатської митниці Станіслава Балуєва з в.о. заступника голови ДФС Віктором Кривіцьким. Останній не хоче дослухатися до думки підлеглого щодо об’єктивності оцінювання вартості авто, які розмитнюються. У ході розмови здійснюється психологічний тиск на Станіслава Балуєва, але той послідовно відстоює свою позицію, добре розуміючи небезпеку соціального вибуху.


Уривок аудіозапису із нещодавнього селектору під головуванням Віктора Кривіцького по темі оформлення євроавто представило видання Bloginside.in.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *