Categories Новини

На Виноградівщині податківці спілкувалися з орендарями землі

земляЗміна ставки орендної плати на землі сільськогосподарського призначення
Саме про це йшлося 24 червня у приміщенні Дротинської сільської ради під час виїзної семінар-наради  з місцевими  орендарями.
У заході взяли участь: начальник відділу оподаткування та контролю об’єктів і операцій ДПІ у Виноградівському районі Галина Ціцей, голова сільської ради с. Дротинці Микола Богля та орендарі сількогосподарських земель.
Галина Ціцей повідомила, що у зв’язку з введенням в дію Закону України від 27 березня 2014 року №1166-VІІ «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» внесено зміни до Податкового кодексу України щодо розміру плати за землю, а саме орендна плата за землю не може бути меншою за 3 відсотки від грошової оцінки землі.
Зважаючи на той факт, що у договорах оренди землі, укладених до вступу у дію цього закону, сума плати за землю значно нижча, Галина Ціцей наголосила на необхідності переглянути наявні договори оренди землі і привести їх у відповідність до вимог Закону України від 27 березня 2014 року №1166-VІІ та своєчасно сплати земельний податок.
Завершальна частина семінару відбулася у форматі запитань-відповідей та дискусій учасників семінару.
Наприкінці заходу учасники висловили подяку за успішно проведений семінар-нараду та за актуальну і важливу інформацію, яку вони почули.
За матеріалами ДПІ у Виноградівському районі
ГУ Міндоходів у Закарпатській області

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *