На Ужгородщині під час незаконної рубки лісу загинув чоловік

На Ужгородщині під час незаконної рубки лісу загинув чоловік

У понеділок на території Ужгородського лісового господарства трапився нещасний випадок – дерево смертельно травмувало 44-річного мешканця села Циганівці.

У Закарпатському ОУЛМГ надали офіційний коментар щодо трагедії.

“У понеділок, 13 березня, в ДП “Ужгородське лісове господарство”, у кварталі 1 виділу 7, жителі села Циганівці незаконно рубали дерева, які постраждали від вітровалу. У результаті чого один із людей отримав смертельну травму і помер на місці незаконної рубки.

Працівниками лісової охорони оглянуто місце нещасного випадку, виявлено незаконно заготовлені вітровальні та вітроломні дерева породи бук в кількості 5 штук, про що складено акт огляду місця вчинення правопорушення лісового законодавства.

Хочемо також наголосити, що у даному місці лісове господарство не проводить жодні лісогосподарські заходи. Потерпілий не є працівником ДП “Ужгородське лісове господарство” та вказівки і відповідного дозволу на проведення рубки й розчищення не отримував. Матеріали розслідування нещасного випадку знаходяться у відділі Нацполіції” – йдеться у коментарі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.