На Ужгородщині досі дає про себе знати Друга світова війна

На Ужгородщині досі дає про себе знати Друга світова війна

саперІз початку року підрозділами першого державного пожежно-рятувального загону та аварійно-рятувального загону спеціального призначення було здійснено дев’ять виїздів у села Ужгородщини задля ідентифікації та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Арсенал боєприпасів часів великої вітчизняної війни було, зокрема, виявлено у селах: Есень, Оноківці, Палло, Ратівці, Кам’яниця, Тарнівці, Оріховиця, Ярок та у мікрорайоні Східний (с.Баранинці). Заіржавілі мінометні міни, артилерійські снаряди, гранати – ось неповний перелік небезпечних предметів, які становили реальну загрозу життю людей.

Саме тому нагадуємо жителям району порядок першочергових дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

При виявленні підозрілих предметів під час проведення земляних робіт негайно зупинити будь–які роботи. Встановити із підручних матеріалів (жердин, мотузки, шматків матерії, каміння) попереджувальні знаки або огорожу навколо цих предметів. Про факт виявлення повідомити до підрозділу ДСНС України за телефоном – 101, до міського (районного) відділу МВС України в Закарпатській області за телефоном – 102. Повідомити слід і органи місцевого самоврядування (виконавчої влади) про знахідку та місце  знаходження.

До прибуття представників органів МВС України та групи піротехніків не допускати сторонніх осіб на місце виявлення предметів підозрілого характеру та дотримуватися заходів безпеки.

При знаходженні вибухонебезпечних предметів КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: намагатися самостійно вилучити знахідку із землі; брати предмети до рук чи наносити удари; робити спроби розібрати; переносити або перекочувати з місця на місце; розводити відкритий вогонь ближче 100 м від місця виявлення, тим більше допускати дітей.

При прибутті представників МВС потрібно показати їм місце виявлення та надати посильну допомогу представникам МВС у здійсненні охорони місць знаходження вибухонебезпечних предметів.

 

І державний пожежно-рятувальний загін

ТУ МНС України у Закарпатській області

 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.