На українсько-угорському кордоні виявлено 16 тисяч блоків “лівих” сигарет, вартістю понад мільйон гривень

Вчора пізно ввечері інспектори митного поста «Лужанка» Чопської митниці спільно з працівниками Мукачівського прикордонного загону попередили незаконну спробу переміщення великої партії сигарет – майже 16 тисяч блоків, прихованих у вантажівці.

Великогабаритний автомобіль комерційного призначення угорської фірми-перевізника під керуванням нашого співвітчизника переміщував з мукачівського підприємства вантаж «залишки неперероблених товарів для переробки» та «вироби з пластмаси для транспортування комплектуючих матеріалів», вагою402 кг. На підставі аналізу і ризиків, та особливостей конструктивних особливостей даного транспортного засобу, було прийнято рішення про проведення спільного поглибленого огляду даного транспортного засобу

В результаті, виявлено значно більшу  кількість вантажу. Після розвантаження всього наявного товару працівники поста виявили приховані від митного контролю тютюнові вироби торгових марок «L&M red label» іноземного виробництва без акцизних марок в кількості 3706 блоків, «Viceroy blue» вітчизняного виробництва – 80 блоків, «Viceroy red» вітчизняного виробництва – 2600 блоків, «Classic blue» вітчизняного виробництва – 3638 блоків та «Classic red» вітчизняного виробництва – 5958 блоків. Цигарки були запаковані в картонні коробки та обтягнуті поліетиленовою плівкою.

На даний час митники проводять облік та опис прихованих тютюнових виробів. За попередньою оцінкою, вартість незаконних сигарет складає 1,2 мільйони гривень,  які буде вилучено.