На сесії Ужгородської міськради готується масштабний земельний дерибан

земляПро це в мережі Фейсбук інформує громадський діяч Олександр Пересоляк.

Представниками ГР УМР були проаналізоване проект земельного рішення Ужгородської міської ради №1479!!! Інформація про кількість порушень вражає!!!
Безоплатна передача вільних земельних ділянок в Ужгороді!!! Це при тому, що на отримання земельних ділянок подали заяви близько 10 тисяч ужгородців!!! Хто ці щасливчики????
2.18. Гр. Мильо Володимиру Володимировичу земельної ділянки площею 0,0511 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сріблястій, поз. 12.
2.19. Гр. Єрмоленку Анатолію Миколайовичу земельної ділянки площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Минайській, гараж № 272.
2.56. Гр. Мандзюку Дмитру Дмитровичу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по Слов’янській набережній, 23.
2.57. Гр. Мандзюку Роману Степановичу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по Слов’янській набережній, 23.
2.58. Гр. Мандзюк Ганні Федорівні земельної ділянки площею 0,0510 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по Слов’янській набережній, 23.
2.59. Гр. Мандзюку Степану Федоровичу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по Слов’янській набережній, 23.
Рішення з 2.56. -2.59 на думку фахівців ГР УМР є банальним ухиленням від викупу землі у міста від якого бюджет втратить близько міліонна грн.
2.61. Гр. Перевузнику Петру Петровичу земельної ділянки площею 0,0850 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в районі вул. Коритнянської.
2.69. Гр. Гутичу Миколі Федоровичу земельної ділянки площею 0,0019 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Богомольця, б/н гараж № 15. Подано рішення суду на гараж, яке не зареєстроване у реєстраційній службі.

2.70. Гр. Манохіну Віктору Олександровичу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Єньковській. Вільна від забудови земельна ділянка.
2.71. Гр. Шабан Олексію Зенковичу земельної ділянки площею0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Єньковській. Вільна від забудови земельна ділянка.
2.72. Гр. Манохіній Вікторії Вікторівні земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Єньковській. Вільна від забудови земельна ділянка.
2.73. Гр. Манохіній Маріанні Дмитрівні земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Єньковській. Вільна від забудови земельна ділянка.
2.75. Гр. Фарінюк Ларисі Іванівні земельної ділянки площею 0,0993 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Собранецькій.

2.82. Гр. Кречку Володимиру Васильовичу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в районі вул. Запорізької
А ось тут вже ймовірно почалися спекуляції з АТО!!! Працівник спецпідрозділу з керівного складу перебував у Артемовську близько 20 днів та повинен отримати у власність ласий шматок у м.Ужгороді.
Однак інший учасник АТО перебуваючи у більш гарячих точках Донецьк та Луганськ не зміг отримати сусідню земельну до зазначеної вище ділянку з посиланням земельної комісії, що така ділянка має бути використана для формування транспортної розв’язки. Можливо юнаку такими словами просто дали зрозуміти, що він не відноситься до керівного складу. див. проект рішення 2.93. Гр. Маді Володимиру Олександровичу земельної ділянки площею 0,0974 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в районі вул. Запорізької.
Спекуляції із гаражами у рішеннях 2.88.-2.92
2.88. Гр. Височанській Уляні Мар’янівні земельної ділянки площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Закарпатській, б/н.
2.89. Гр. Височанському Олегу Антоновичу земельної ділянки площею 0,0080 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Закарпатській, б/н.
2.90. Гр. Фекете Михайлу Михайловичу земельної ділянки площею 0,0080 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Закарпатській, б/н.
2.91. Гр. Фекете Маріанні Іванівні земельної ділянки площею 0,0080 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Закарпатській, б/н.
2.92. Гр. Кухті Марії Андріївні земельної ділянки площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Закарпатській, б/н.
Негативний висновок управління архітектури для земельної комісії не авторитет! Воно і зрозуміло, чому п.Сарваш подав у відставку.

Вільні діляночки на Кошицькій наступні щасливчики!
2.94. Гр. Костаку Михайлу Юрійовичу земельної ділянки площею 0,0870 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кошицькій.
2.95. Гр. Костак Одарці Петрівні земельної ділянки площею 0,0660 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кошицькій.
2.97. Гр. Стан Тарасу Михайловичу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кошицькій.
Вільна діляночка на Райдужній
2.96. Гр. Воронич Петру Івановичу земельної ділянки площею 0,0656 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Райдужній
Вільні діляночки на Коритнянській наступні щасливчики!
2.104. Гр. Приходько Сніжані Анатоліївні земельної ділянки площею 0,0800 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коритнянській, б/н.
2.105. Гр. Цугорка Івану Миколайовичу земельної ділянки площею 0,0800 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коритнянській, б/н.

2.122. Гр. Рояк Сінтії Робертівні земельної ділянки площею 0,0800 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Берегівській. Також вільна від забудови земельна ділянка.

Вільні діляночки по вул. Електрозаводькій отримають!!!
2.129. Гр. Ольховій Аллі Віталіївні земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Електрозаводській, б/н.
2.130. Гр. Тертичному Володимиру Олександровичу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Електрозаводській, б/н. Проживає у с.Лучки Мукачівського району! Мабуть там землячка вже закінчилася!!!
2.131. Гр. Футорняку Руслану Миколайовичу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Електрозаводській, б/н.
2.132. Гр. Футорняку Євгену Руслановичу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Електрозаводській, б/н.
2.133. Гр. Головей Андрію Вікторовичу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Електрозаводській, б/н.

По вул. Університетській декілька щасливчиків знайшли собі земельні ділянки!!!
2.136. Гр. Дешко Василю Васильовичу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Університетській.
2.137. Гр. Ломазі Ользі Еміліянівні земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Університетській.
2.138. Гр. Половко Оксані Василівні земельної ділянки площею 0,0684 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Північній
По вул. Погорелова декілька щасливчиків знайшли собі земельні ділянки!!!
2.141. Гр. Стан Василю Федоровичу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівельі споруд по вул. Погорелова, б/н.
2.142. Гр. Воронич Інні Петрівні земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Погорелова.
Таким чином близько вище перелічені щасливчики мають отримати близько 250 соток землі, що подейкують у кулуарах має принести окремим особам від 125 тис. у.о. І це тільки з одного рішення

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *