Почесним званням «Мати-героїня» удостоєно ще чотирьох хустянок (ФОТО)

У вівторок, 4 листопада, міський голова Володимир Кащук урочисто вручив почесні нагороди «Мати-героїня» чотирьом хустянкам. Серед них: матері шести дітей – Магдалина Міклош, Марія Кравецька, Марія Цімбота та мати п’ятьох дітей Христина Кміть.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Звертаючись до присутніх матерів, Володимир Кащук, подякував їм за самовідданість.

«Від щирого серця хочу подякувати матерям-героїням за самовідданість та невичерпну любов, якими ви керуєтесь у вихованні дітей – майбутнього покоління української держави. Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, благополуччя та процвітання. Висловлюю вам велику вдячність за таку нелегку роботу – виховання дітей. Ви є добрим прикладом для сьогоднішнього молодого покоління», – сказав у вітальному слові міський голова.

Довідка:

Почесне звання «Мати-героїня» отримують жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених.

«Матерям-героїням» виплачується одноразова грошова допомога в десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. На сьогодні цей мінімум складає 12180 грн. При досягненні пенсійного віку їм також встановлюються підвищені пенсії за особливі заслуги перед Україною.

Хустська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *