На що здатна хустська опозиція

Хустська опозиція готується до сесії , о 10-00 в понеділок відбудеться сесія районної ради з прийняттям районного бюджету на 2014 рік . Особливістю цієї сесії є і те, що на вимогу зібрань громадян була прийняття резолюція до Хустської районної ради . Дана резолюція була предметом обговорення на президії районної ради Після її обговорення, голова ради Губаль В.І. зазначив, що до Хустської районної ради надійшла заява від депутатів районної ради, щодо включення в порядок денний питання «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні».

опозиція

Також, до порядку денного було вирішено включити 4 додаткові питання, які саме поки ніхто не знає. Отже побачимо мораль  наших депутатів, які при зустрічі з громадянами декларують свою позицію як опозиційну і всіляко засуджують дії влади і готові до рішучих дії . Як себе будуть поводити депутати та їх голова побачимо на сесії ради і які рішення ними будуть прийняті .

Всіх запрошуємо в понеділок на 10-00 за київським часом на відкриту сесію  Хустської районної ради , просимо громадськість прийти та подивитись на роботу ваших депутатів.

khustnews.info

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *