На Рахівщині знайшли тіло хлопчика, що потонув 5 січня в Кобилецькій Поляні

На Рахівщині знайшли тіло хлопчика, що потонув 5 січня в Кобилецькій Поляні

7 січня о 15:40 в оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення, що в річці Шопурка біля смт Великий Бичків Рахівського району виявили тіло чоловічої статі. Загиблого ідентифікували – ним виявився 13-річний Богдан Щерба, який зник під час паводку в с. Кобилецька Поляна, що на Рахівщині.

5 січня, близько 21:30, до поліції Рахова надійшло повідомлення про зникнення 13-річного Богдана Щерби, жителя селища Кобилецька Поляна.

Прибувши за викликом, поліцейські з’ясували, що хлопчик протягом 2 днів проживав у будиночку лісника та допомагав 24-річному сусідові заготовляти дрова на зиму.

Під час повернення з лісу додому на підводі Богдан із чоловіком з’їхали до річки. Стрімкий потік води почав розбивати підводу, в результаті чого місцеві жителі опинилися у водоймі.

Після цього 24-річний чоловік доплив до берега, а хлопчик зник у воді. Спершу чоловік намагався самотужки розшукати малолітнього, однак, коли пошуки не дали результатів, звернувся до лісника, який і повідомив про подію екстрені служби.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *