На Рахівщині пограбували церкву у Ясінях: винесли старовиний сейф з грошима, зібраними на реставрацію

На Рахівщині пограбували церкву у Ясінях: винесли старовиний сейф з грошима, зібраними на реставрацію

Невідомі люди вночі на 24 травня обікрали Плитовацьку церкву, церкву Преображення Господнього.

На жаль, у храмі ще не були встановлені камери відеоспостереження, їх планували встановити після реставрації даху, повідомив священник Крістіан Рущак.

Зловмисники вночі із 23 на 24 травня зламали замок на церкві, виламали бокові двері і викрали старий австрійський сейф, де були документи на землю, на храм, святі книги та церковні (парафіяльні) гроші, котрі збирали для оплати роботи майстрів-реставраторів.

“Логічно припустити, що це робили люди, які конкретно знали, що у церкві є сейф, і точно це не був який окремий злодій, бо сейф важить більше 300 кілограмів. Його тягнули через храм: сліди від сховища, частинки краски ми знайшли на підлозі, бруківці та лавиці, на котрій і тягнули сейф. Також логічно, що його не несли, а на чомусь таки повезли.

Церковний касир, який і побачив виломлені бокові двері, та інші церковні куратори разом повідомили поліцію на 102. Ми звернулися до поліції із заявою про злочин. Тут були правоохоронці та експерти, але прошу також і вашої допомоги у пошуках злодіїв”, – розповів священник.

Принагідно звернувся до всіх, хто має якусь інформацію про крадіжку, і хто, можливо, бачив когось, звернутися за тел. номерами.

+380679024019

+380992000109

+380673352876

+380679092483.

/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.