На один мільйон гривень затримано наркотиків на Свалявщині (ФОТО)

Оперативники міліції «придбали» три кілограми марихуани в селі Сасівка Свалявського району. Двоє 25 річних продавців наркозілля «відпочивають» в ІТТ.

 

 

Сьогодні о першій годині ночі оперативниками міліції «на гарячому» було затримано групу жителів Свалявщини, що пропонували до продажу рюкзак з наркозіллям. Три кілограми марихуани 25 річні ділки намагалися збути оптом. Покупцями в кримінальній оборудці виступили оперативники міліції. В ході проведення спецоперації із документування та затримання торговців наркотичним зіллям у присутності понятих вилучено рюкзак, в якому знаходились 3 поліетиленові вакуумні пакети з вмістом речовини рослинного походженнямарихуанизагальною вагою більш ніж 3 кілограми. У його спільника вилучено кошти в сумі 25000 гривень. В ході проведення санкціонованого обшуку в помешканні одного з торговців отрутою вилучено ще два кілограми наркотиків. Загальна ринкова вартість вилученогозілля сягає понад 1 000 000 гривень.

 

 

 

– Перед міліцією Закарпаття поставлено завдання на ліквідацію наркотрафіку та затримання збувачів наркотичних засобів, – прокоментував керівник Закарпатської міліції Сергій Шаранич.

 

наркотики

 

Наркотичну речовину направлено на дослідження в експертно – криміналістичну службу УМВС. Наркоторгівці затримані в порядку ст.208 КПК України та поміщені в ізолятор тимчасового тримання.

 

СЗГ УМВС України в Закарпатській област

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *