На Мукачівщині переобрали чергового циганського барона (фото)

Сьогодні, 20 серпня, у селі Великі Лучки Мукачівського району відбулися дострокові вибори старости ромського поселення. Окрім дійсного барона Карена Васильовича Горвата, були висунуті ще три кандидатури: Горват Анатолій Анатолійович, Лакатош Микола Миколайович та Руссо Ярослав Олександрович.

цигани лучки13
Як засвідчили результати голосування, дострокові вибори були призначені недарма: Карен Васильович не набрав жодного голосу. Загалом, з майже двохсот ромів, які прийшли голосувати, бюлетені отримали тільки 137 чоловік. Більше шістдесяти чоловік не змогли проголосувати в зв’язку з відсутністю документів, що посвідчують особу виборця.
Отже, як показав підрахунок голосів, 7 бюлетенів були визнані недійсними, Ярослав Руссо має підтримку 6-ти виборців, а за Анатолія Горвата проголосувало 49 мешканців Великих Лучок. Переможцем, а отже і черговим старостою ромського поселення, з 75-ма голосами став Микола Лакатош.
Як стало відомо нашій редакції, дострокові вибори відбулися через негативну оцінку роботи попереднього барона, його небажання брати участь у житті ромського табору та у вирішенні негайних потреб пересічних мешканців табору. Йому приписують участь у корупційних схемах та дискримінації циган. За останні роки рівень життя ромів в цьому таборі значно знизився.
За громадським порядком у поселенні під час виборів стежили дільничні інспектори міліції. Також були присутні представники місцевих засобів масової інформації, у тому числі і телебачення, незалежні спостерігачі та юристи «Мукачівського правозахисного центру».

цигани лучки14 цигани лучки цигани лучки2 цигани лучки3 цигани лучки4 цигани лучки5 цигани лучки6 цигани лучки7 цигани лучки8 цигани лучки9 цигани лучки10 цигани лучки11 цигани лучки12 цигани лучки13

Газета “Наша справа”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.