Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

На голову ужгородської ОВК здійснено напад

На голову ужгородської ОВК здійснено напад

ковачСьогодні громадянин Олександр Габор, член Дирекції ПАТ „Закарпаттяобленерго” (відповідно до Рішення наглядової ради протокол ПАТ „Закарпаттяобленерго” № 12/2011 від 24.05.2011р.) , який на сайті ЦВК значиться, як голова ОВК №68, але немає на руках підтверджуючих про це документів, вчинив напад на діючого голову ОВК Володимира Кіштулинця.

Представник  нардепа від ПР Василя Ковача, в присутності членів ОВК, із застосуванням фізичної сили намагався відібрати печатку та документи вибочої комісії. Про це Володимир Кіштулинець повідомив видання “Трибуна”. Також пан Володимир заявив, що  готовий звернутися в правоохоронні органи та до кандидатів у нардепи по ужгородському округу з метою зупинити протиправні дії Олександра Габора.

Думаємо, що закарпатська громадськість брала участь у “Революції гідності”, в тому числі і задля того, щоб всяка ригоанальна наволоч більше не вчиняла злочинів у нашому краї.

Панове Ковач з Габором не зрозуміли це?

 

Loading...

Comments:

1 Comment

  1. Недобитій сволоті Ковачу-кіловольту та Габару треба за їх протиправні діяння голови повідкручувати. Вони ще й досі не зрозуміли,в якій країні живуть. Надіються,що повернуться до влади регіонали. Такого вже український народ не допуститьь. Сворі,бандитам і жуликам місце на смітнику історії. Слава Україні та її героям і патріотам! Смерть бандитам із партії ригалів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *