Letyshops

На голову ужгородської ОВК здійснено напад

ковачСьогодні громадянин Олександр Габор, член Дирекції ПАТ „Закарпаттяобленерго” (відповідно до Рішення наглядової ради протокол ПАТ „Закарпаттяобленерго” № 12/2011 від 24.05.2011р.) , який на сайті ЦВК значиться, як голова ОВК №68, але немає на руках підтверджуючих про це документів, вчинив напад на діючого голову ОВК Володимира Кіштулинця.

Представник  нардепа від ПР Василя Ковача, в присутності членів ОВК, із застосуванням фізичної сили намагався відібрати печатку та документи вибочої комісії. Про це Володимир Кіштулинець повідомив видання “Трибуна”. Також пан Володимир заявив, що  готовий звернутися в правоохоронні органи та до кандидатів у нардепи по ужгородському округу з метою зупинити протиправні дії Олександра Габора.

Думаємо, що закарпатська громадськість брала участь у “Революції гідності”, в тому числі і задля того, щоб всяка ригоанальна наволоч більше не вчиняла злочинів у нашому краї.

Панове Ковач з Габором не зрозуміли це?

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “На голову ужгородської ОВК здійснено напад”

  1. Недобитій сволоті Ковачу-кіловольту та Габару треба за їх протиправні діяння голови повідкручувати. Вони ще й досі не зрозуміли,в якій країні живуть. Надіються,що повернуться до влади регіонали. Такого вже український народ не допуститьь. Сворі,бандитам і жуликам місце на смітнику історії. Слава Україні та її героям і патріотам! Смерть бандитам із партії ригалів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *