Викладача мукачівського вишу спіймали на хабарі

хабар-дипломСтарший викладач вимагав 2,500 гривень хабара, його було затримано співробітниками сектору Державної служби по боротьбі з економічними злочинами Мукачівського міського відділу міліції.
За попередніми даними правоохоронців, цей викладач вже давно потрапив у поле зору оперативників СДСБЕЗ Мукачівського міськвідділу міліції. Він вимагав гроші від  студентів за допуск до складання екзаменаційної сесії з окремої навчальної дисципліни.

Відтак, 18 грудня грошолюбивого викладача «на гарячому» затримали правоохоронці. Вказану суму студентка вузу безпосередньо у навчальній аудиторії  вищого навчального закладу передала педагогу.

Гроші вилучено, фігуранту справи доведеться відповідати за вчинене згідно кримінального правопорушення за ст.368 ч.3 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Тепер правоохоронці з′ясовують, чи був це єдиний епізод хабарництва у діяльності вищезгаданого викладача, чи були й аналогічні. Розслідування у справі триває.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *