Мукачівські “дорожники” готуються до страйку (ДОКУМЕНТ)

Через чотирьохмісячну заборгованість по заробітній платі в філії “Мукачівський РАД” профспілкові збори колективу прийняли рішення про підготовку до страйку, як крайнього засобу вирішення трудового спору. Про це йдеться у листі мукачівських дорожників направленому директору “Закарпатського облавтодору” І.Немешу.

Нагадаємо, що “Закарпарпатський облавтодор” заборгував по зарплаті своїм працівникам  більше 5 мільйонів гривен. У півторадесятка районних структур цієї організації люди чотири місяці не отримують належних їм коштів. Минулого тижня повідомлялося про наміри почати страйк працівниками філії “Рахівська ДЕД.

Цікаво, що сьогодні, 10 лютого,  директор “Закарпатського облавтодору” І.Немеш проводив нараду з дорожниками Міжгірщини і рекомендував начальнику “Міжгірський РАД” Мирославу Бігарю не вказувати у звітах заборгованість.

Дивує у цьому випадку позиція прокуратури Закарпатської області, яка не реагує на порушення прав працівників державних підприємств.

Також правоохоронці могли би зайнятися розслідуванням того за якими реальними цінами закупляється бітум та інші матеріали для ремонту доріг і тими цифрами, які фігурують на папері. Різниці вистачило б покрити всю заборгованість “Закарпатського облавтодору” по зарплаті.

страйк

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *