Мукачівське підприємство надурило державу на мільйон гривень

міндоходівОперативниками ГУ Міндоходів у Закарпатській  області виявлено налагоджений механізм ухилення від сплати податків у значних розмірах одним з мукачівських підприємств.
У ході досудового слідства встановлено, що службові особи підприємства при здійсненні імпорту побутової техніки  та інших товарно-матеріальних цінностей в період з 2012 – 2013 рр., занизивши фактурну вартість імпортованих товарів, ухилились від сплати податків на суму 924 тис. грн.
Відомості про вчинення правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України.
– Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Одним із наших пріоритетних завдань сьогодні, як ніколи, є боротьба із заниженням митної вартості, в зв’язку з цим, оперативні працівники ГУ Міндоходів у Закарпатській області ведуть активну роботу з виявлення та припинення таких незаконних схем, з метою захисту фінансового потенціалу країни та державних фінансових інтересів, – зазначає Михайло Шукост, в.о. заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.
Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *