Москаль заявив, що ніяких реальних версій розслідування вбивства судді нема

маскальНародний депутат Геннадій Москаль стверджує, що розслідування вбивства сім’ї харківського судді Володимира Трофимова “зайшло в глухий кут”.

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

“Принагідно зазначу, що за моєю інформацією зараз розслідування цього вбивства зайшло в глухий кут, і ніяких реальних версій нема”, – написав він.

Москаль і ще двоє депутатів – Віталій Ярема та Микола Паламарчук – звернулися до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з проханням визнати “повну профнепридатність МВС у розкритті резонансного вбивства сім’ї судді Трофимова”.

“Також вчергове нагадую міністру, що ми готові допомогти, використати свій досвід та надати особисту допомогу у розкритті цього злочину – у бандитів нема політичного забарвлення, тож і МВС не має звертати увагу на наші політичні вподобання”, – написав він.

За його словами, всі троє депутатів мають відповідні допуски до державної таємниці, тож допущення їх до матеріалів справи не має бути проблемним.

Як відомо, угрудні у Харкові була вбита сім”я судді одного з районних судів: сам суддя, його дружина, син і співмешканка сина. Всі тіла обезголовлені.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *