Москаль заявив, що ніяких реальних версій розслідування вбивства судді нема

Москаль заявив, що ніяких реальних версій розслідування  вбивства судді нема

маскальНародний депутат Геннадій Москаль стверджує, що розслідування вбивства сім’ї харківського судді Володимира Трофимова “зайшло в глухий кут”.

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

“Принагідно зазначу, що за моєю інформацією зараз розслідування цього вбивства зайшло в глухий кут, і ніяких реальних версій нема”, – написав він.

Москаль і ще двоє депутатів – Віталій Ярема та Микола Паламарчук – звернулися до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з проханням визнати “повну профнепридатність МВС у розкритті резонансного вбивства сім’ї судді Трофимова”.

“Також вчергове нагадую міністру, що ми готові допомогти, використати свій досвід та надати особисту допомогу у розкритті цього злочину – у бандитів нема політичного забарвлення, тож і МВС не має звертати увагу на наші політичні вподобання”, – написав він.

За його словами, всі троє депутатів мають відповідні допуски до державної таємниці, тож допущення їх до матеріалів справи не має бути проблемним.

Як відомо, угрудні у Харкові була вбита сім”я судді одного з районних судів: сам суддя, його дружина, син і співмешканка сина. Всі тіла обезголовлені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *