Москаль підписав поновлення статусу меморіального музею Волошина ручкою, яка пройшла пекло Авдіївської промзони (ФОТО)

Москаль підписав поновлення статусу меморіального музею Волошина ручкою, яка пройшла пекло Авдіївської промзони (ФОТО)

Сьогодні, 22 березня, голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль відновив історичну справедливість, надавши статус відділу меморіальному музею-кімнаті Президента Карпатської України Августина Волошина.

Така необхідність виникла через зміну штатного розпису, який ініціювала дирекція Закарпатського краєзнавчого музею, ліквідувавши вказаний відділ, що існував з моменту утворення меморіального музею-кімнаті Августина Волошина у 2002 році, ініційованого тодішнім “губернатором” Закарпаття Геннадієм Москалем.

Нещодавно “Трибуна” повідомляла, що громадськість Закарпаття просить Москаля відновити статус музею Президента Карпатської України Августина Волошина, звернення з цього приводу підписали чотири доктори наук та ряд представників культурної та наукової еліти краю, ветерани АТО.

Символічно, що Геннадій Москаль підписав штатний розпис ЗКМ ручкою, яка пройшла пекла війни під час боїв на Світлодарській дузі, за Горлівку, була похована під обвалами Авдіївської промзони разом з власником, кавалером ордену “За мужність”, інвалідом АТО Русланом Ференці. Останній придбав її 2014 році біля кіровоградського навчального центру 3 полку спецназу і вона стала щасливим талісманом та оберегом, що пройшов з господарем 2 роки боїв з московсько-путінськими окупантами.
Відтепер в штаті Закарпатського краєзнавчого музею існуватиме підрозділ під назвою “Відділ історії Карпатської України “Меморіальний музей-кімната ім. А.Волошина, меморіальний комплекс “Красне поле”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.