Мешканців Чопа запрошують звертатися у міліцію для встановлення збитків від незаконних тарифів на воду (ДОКУМЕНТ) Орієнтовний час читання 0 хв читання 21.05.2015 0 Слідчий Ужгородського РВ міліції В.Пантьо запрошує мешканців Чопа звертатися у міліцію для встановлення збитків від незаконних тарифів на воду встановлених службовими особами ЖКГ “Тиса”.