Категорії Новини

Мер Перечина, як в 1917 – листівку на дошку і весь закон

гуранич21 травня 2013 року повинна була відбутися чергова сесія Перечинської міської ради. До речі, ми уже прожили майже півроку у 2013, а в Перечині повноцінної сесії ще так і не було. Хоча, за законом,  сесії повинні проводитися не рідше ніж раз у квартал, але це міського голову Мирославу Гуранич не дуже турбує. Остання сесія в Перечині відбулася 28 січня цього року, після якої міський голова на неугодні їй рішення наклала так зване «вето».
Депутати декілька разів ініціювали проведення сесій та розгляд невідкладних питань, але мерша робить все можливе, щоб жодні рішення, які б були корисними перечницям, не приймалися. На рахунках міськради грошей більше, ніж у всього Перечинського району, але жодних робіт у місті не проводиться. Кажуть, що їй таку установку дає Іван Балога, який відкрито конфліктує з сьогоднішньою виконавчою владою на Закарпатті.
21 червня більшість депутатів міської ради на сесію не прийшли, бо вважають, що коли рішення про скликання сесії не доведено до населення, а проекти рішень не опубліковані на офіційному сайті, сесія є нелегітимною. Це встановлено Законом.
Депутати, які не взяли участі в сесії, зачитали звернення до міського голови, у якому вказали причини їхньої відсутності на сесії та закликали мера не порушувати Конституцію і Закони України.
На запитання, яким чином керівництво міської ради довело до населення
і депутатів рішення про скликання сесії секретар ради Мадяр Ю.М. повідомив, що відповідне розпорядження він повісив на дошці оголошень у міськраді.
За гроші платників податків, тобто перечинців, міська рада випускає газету та утримує офіційний сайт, але на цих інформаційних порталах відсутня будь-яка інформація щодо скликання сесій, рішень прийнятих радою і виконкомом. Закон України «Про доступ до публічної інформації» вимагає, щоб усі проекти рішень та рішення обов’язково були оприлюднені на сайтах, натомість мер Перечина, як в 1917, – листівку на дошку і весь тобі закон.

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *