Мер Чопа заветує рішення депутатів-заколотників з КМКС та “Єдиного Центру” (відео)

Мер Чопа заветує рішення депутатів-заколотників з КМКС та “Єдиного Центру” (відео)

Сьогодні, 12 червня, відбулося засідання 30 сесії Чопської міської ради VII скликання. В порушення регламенту та статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», який передбачає, що проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття, з голосу було внесено питання щодо дострокового припинення повноважень секретаря і заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства. Більшість депутатів Чопської міськради проголосували за це рішення.

Чопський міський голова Валерій Самардак назвав це голосування політичним шабашем КМКС, Єдиного Центру та Опоблоку. Вказані партії вже зайняті майбутніми виборами і їм плювати на те, що міські комунальні підприємства водного господарства вже півроку не отримують зарплати, але для вирішення цієї нагальної проблеми у чопських політиканів-депутатів немає елементарної совісті. Питання фінансової допомоги комунальним підприємствам знову не набрало необхідної кількості голосів. Таким чином працівники міських КНС та КОС і надалі будуть мати затримки з виплатою заробітної плати. І які би слова не говорили представники КМКС, ЄЦ, Опозиційного Блоку, а саме вони є причиною вкрай важкого становища комунальних підприємств. Не переконали «принципових» депутатів ні прохання працівників, ні думка громадськості. Також міським обранцям не потрібно ні вуличне відеоспостереження, ні ремонт Центру надання адміністративних послуг.  Не потрібно взагалі нічого такого, що може бути сприйнято як досягнення, на фоні попереднього десятиліття бездіяльності.

Валерій Самардак заявив, що накладе вето на незаконні рішення депутатів-заколотників.

Редактор газети “Сила народного контролю” Лариса Ступак була більш категоричною у своїх судженнях щодо неприродного союзу політиків:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *