Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

“Марш національної” єдності в Ужгороді пройшов без антиугорських гасел, але Орбана попередили, що українці готові до війни (фото)

“Марш національної” єдності в Ужгороді пройшов без антиугорських гасел, але Орбана попередили, що українці готові до війни (фото)

Урочисті заходи з нагоди Дня Захисника України, Дня Покрова Пречистої Богородиці, Дня УПА розпочалися в Народному Домі “Просвіти” в Ужгороді, адже з цього місця 80-років тому, у далекому 1937 році пройшла багатотисячна хода Всепросвітянського з’їзду українців Закарпаття за рідну мову і культуру.

Очільники “Асоціації інвалідів АТО в Закарпатській області” Микола Журавльов та В’ячеслав Харченко, а також голова крайової “Просвіти” Павло Федака провели нагородження матерів загиблих у війні з московським агресором, воїнів АТО, волонтерів, ветеранів національно-визвольних змагань.

“Марш національної єдності” в Ужгороді пройшов під національними та бойовими прапорами атовців. Майоріли також знамена “Спілки учасників АТО Великоберезнянщини”,  “Спілки учасників АТО Перечинщини”, Ліги Ветеранів АТО та бойових дій “Карпатська Земля”, “Спілки учасників бойових дій на Сході України”, ГФ “Прайд Закарпаття”, ВПА “Калина”, “Легіону Свободи”, “Просвіти”. Колона з двохсот чоловік рушила до могил загиблим українським воїнам на кладовищі “Кальварія”, віддала шану Тарасу Шевченку та Президенту Карпатської України Августину Волошину.

На запитання журналіста телеканалу “Тиса-1”, чи не пов’язане проведення ходи з напруженням українсько-угорських відносин, голова “Просвіти” Павло Федака відповів, що акція планувалася заздалегіть, на ній свідомо не було антиугорських гасел чи викриків, але вона є попередженням, що ніхто не має права втручатися у внутрішні справи України, недарма учасники ходи йшли під гаслом – “Україна понад усе!”.

Учасник бойових дій В’ячеслав Харченко, на могилах Героїв українсько-російської війни попередив угорського прем’єра Віктора Орбана, що не варто випробувати терпіння українців Закарпаття, воїни АТО дивилися смерті в обличчя на Сході України, тому готові відбити ворожу агресію і на Заході.

Молитву за полеглими воїнами провели священники УАПЦ на чолі з керуючим Карпатською єпархією єпископом Віктором (Бедь).

http://

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *