Марш-ходотон дітей з особливими потребами пройшов в Ужгороді

P03021165У четвер, 3 жовтня, Ужгородський центр реабілітації для людей з особливими потребами «Дорога життя» відзначив 14-річницю із дня заснування.  Вже традиційно захід розпочався маршем-ходотоном, який стартував з пішохідного мосту Ужгорода. Святкову ходу супроводжував оркестр.

Вихованці зі своїми батьками та вихователями бадьоро крокували  вулицею з яскравими кульками у руках. А вже за кілька хвилин в  готелі «Інтурист Закарпаття» на іменинників чекало продовження свята.

Стартувало дійство з вітального слова незмінного очільника закладу Олега Кириленка.

Пан Олег зазначив, що 14 років – підлітковий вік, проте за цей час заклад реалізував багато проектів та програм спрямованих на допомогу людям з обмеженими фізичними можливостями. А ще директор центру зауважив,  що здійснилася ще одна мрія колективу, вихованців та керівництва закладу – вийшов вісник центру реабілітації з назвою «Дорога життя»

Сьогодні  на обліку в МСРЦ «Дорога життя» перебуває близько 150 дітей з особливими потребами та близько  104 юних осіб з вадами, а також на базі закладу діють обласний центр комплексної реабілітації та консультаційний підрозділ допомоги.

Привітати зі святом «Дорогу життя» прийшов  голова міста Віктор Погорелов, який зазначив, що міська рада завжди допомагала й надалі допомагатиме «Дорозі життя.  Також колектив та вихованців центру привітали вірні друзі-меценати з  Ротарі-клубу «Ужгород-Скала», висловивши іменинникам найщиріші вітання.

Окрім того, колектив «Дороги життя», а також  вихованці та їх батьки з нагоди свята отримали грамоти від міського голови, обласної ради та міського управління праці та соціального захисту населення.

Продовжилося свято концертом, на якому виступили учні Ужгородської школи мистецтв та вихованці «Дороги життя».  Юні артисти подарували присутнім зворушливі пісні і танці, а також неймовірну гру на саксофоні. Вихованці ж  закладу-іменинника теж  зворушили глядачів хореографією.

Наприкінці свята вихованці закладу традиційно отримали  подарунки.

Вікторія Лисюк, «Час Закарпаття»


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.