Макаренко заявляє, що “рєшали” не керуватимуть Чопською митницею

макаренко2Коментуючи статтю закарпатського видання “Трибуна” “Посаду начальника Чопської митниці продали за два мільйони доларів” очільник українських митників Анатолій Макаренко заявив: “Не верьте сплетням закарпатских “решал”, никакого Феделеша не планируется”.

макаренко

 

Ми задоволені такою відповіддю пана Анатолія, адже призначення начальника Чопської митниці планувалося поза його спиною, на найвищому урядовому рівні, отже тверда позиція Макаренка дає надію на позитивні зміни в митних органах, а “Трибуна”, як представник четвертої влади контролюватиме ці процеси.

Після того як кандидатура Михайла Феделеша відпала, найбільш ймовірним кандидатом на посаду  начальника Чопської митниці став Михайло Дуран, який був тривалий час  заступником керівника установи,  коли нею керував Йосип Штробля. Скоріш за все в найближчі дні його призначать на посаду. 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

1 Comment

  1. Люди ,ви що взагалі вже подуріли??? Який може бути Дуран?! Дуран М.М. – депутат обл.ради від “Партії регіонів”,саме він завжди підставляв Штроблю бо дуже хотів стати начальником і на пару з своїм другом і начальником зміни м-п Тиса Пал Ш.Ш.розробляли і пропускали контрабандні потоки!!! Дуран М.М.- хабарник №1 в митній системі,своєрідний інтригант і поціновувач краденого мистецтва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.