Люстраційний комітет Закарпаття “ліг” під Івана Балогу

 Балога ІНаше видання не раз писало, що злочинний режим Януковича переміг в нашій області завдяки старанням клану Балог та  партії ЄЦ. Ці панове були головними агітаторами та спонсорами президентської кампанії межигірського хряка на Закарпатті.За це Віктор Балога отримав посаду Міністра МНС в уряді Азарова, а партії ЄЦ дали можливість за 200 гривень скупити закарпатського виборця і у співпраці з ПР обрати голову Закарпатської облради Івана Балогу.

Зараз Балоги в таборі Петра Порошенка і стали головними люстраторами на Закарпатті, скупивши частину громадських активістів.

Іван Балога через Люстрацій ний комітет Закарпаття зніматиме з посад начальника ГУМНС у Закарпатті Мирослава Щербея та значальника Управління охорони здоров’я ОДА — Романа Шніцера. Не маємо до цих панів жодних симпатій, але чому це має робити 200 гривневий Іван Балога, якого мали люструвати першим.
Напередодні сьогоднішнього народного віче на площі Театральній о 14.00 засідав Люстраційний комітет Закарпаття. Відтак уже у неформальному вузькому крузі на комітеті прозвучали пропозиції організувати звільнення керівника УМНС Закарпаття Мирослава Щербея та начальнка Управління охорони здоров’я ОДА Романа Шніцера. Але у який спосіб…?
Із аудіо запису, який отримала наша редакція, добре чути, як один із керівників комітету уже у неформальній бесіді запропонував пролюструвати та винести оцінку роботі даних чиновників на вимогу… голови Закарпатської облради Івана Балоги. У розмові цього люстратора перепитали: «Ти зустрічався з Балогою?» «Так», — відповів чоловік, «З яким?» «З Іваном Балогою. Він казав, що все буде зроблено».
Однак, у процесі обговорення, в учасників бесіди виникло слушне запитання: чи є наразі якийсь реальний механізм звільнення головних «еменесника» та начальника Управлння охорони здоров’я Закарпатської ОДА. Однак ініціатор звільнень так і не зміг назвати хоч один аргумент чи привід. Натомість кілька разів повторив прізвище Балога і переконував усіх покластися на слова і досвід того ж Балоги…

З цього приводу дуже добре висловився наш земляк з Києва, один з лідерів Майдану Зорян Шкіряк:”Балого-риго-медведчуківському свавіллю має бути покладений край”

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *