Categories Новини

Ледида-Балога 3:2. Результати виборів до Закарпатської облради

вибориНа виборах до Закарпатської облради по виборчому округу №36 (Мукачівський район)  перемогу святкував кандидат від Партії регіонів Юрій Садварі. Його перевага над основним конкурентом – кандидатом від “Єдиного Центру” становить понад 900 голосів.

З 38 виборчих дільниць Садварі переміг на 24-ти. Попередньо перевага становить 930 голосів.

Загалом проголосувало 10935 чоловік.

На виборах до Закарпатської облради по Іршавському району (округ №29) перемогу святкувала Оксана Балога. Вона перемогла з відривом у майже 2 тисячі голосів.

Другим став кандидат від Партії регіонів Василь Ковбаско.

Відзначимо, що під час виборчої кампанії спостерігачі неодноразово фіксували факти підкупу з боку команди Балог, використання адмінресурсу (агітаційні поїздки діючого голови Закарпатської облради Івана Балоги) та залякування та шантаж виборців.

У виборчому окрузі №22 ( Виноградівський район) на виборах до Закарпатської облради за попередніми даними перемогу святкує кандидат від Партії регіонів Артур Івашко. Його перевага над найближчим конкурентом вражає. Артур Івашко майже вдвічі перемагає найближчого переслідувача – кандидата від “Фронту змін” Ярослава Данка.

На Ужгородщині (округ №51) основна боротьба точилася між Олександром Анталом (Партія регіонів) та Йожефом Боднаром (УДАР),кампанію котрого підтримувала і фінансувала родина Віктора Балоги .

З великим відривом переміг Олександр Антал:

АНТАЛ – 4680, БОДНАР – 3183 , Різниця: 1497

Синочка-мажора до Закарпатської обласної ради за ручку водитиме мама. За результатами паралельного підрахунку на окрузі №5 ( м. Мукачево), кандидат від Єдиного Центру Андрій Балога випередив кандидата від Партії регіонів Івана Чубирка.

За Андрія Балогу проголосувало 4 413 виборців

За Івана Чубирка проголосувало 4 125 виборців.

Отже на трьох округах перемогли представники Партії Регіонів, а на двох Єдиного центру.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *