Кубок “Карпатської Січі” здобув “Новий Район”

23 березня в селі Кам’яниця до 74-ї річниці проголошення Карпатської України спортивно-патріотичний рух “Карпатська Січ” організував турнір з міні-футболу.

Відбувся щорічний турнір з міні-футболу за кубок "Карпатської Січі" (ФОТО)

 

Турнір мав на меті популяризувати здоровий спосіб життя та привернути увагу молоді до здорових цінностей патріотизму, поваги до героїчного чину українців в минулих національно-визвольних змаганнях.

Вступне слово взяв активіст руху Тарас Деяк : ”Ми сьогодні зібрались для того, аби вшанувати пам’ять карпатських січовиків, які показали своїм прикладом, як потрібно любити свій край і боротися за нього. Карпатська Січ – військова організація, що мала на меті оборону Карпатської України, фактично виконувала функції армії цієї держави. В силу відповідних обставин була погано озброєна, а її командири здебільшого не мали ні належної військової освіти, ні воєнного досвіду. Незважаючи на це, січовики чинили відчайдушний опір угорським окупантам. Багато з них полягли в боях, а також були по-звірячому катовані і загинули в концтаборах. Ми, свідома молодь, не маємо права забувати історію нашого краю, повинні поширювати серед молоді героїзм карпатських січовиків, вести пропаганду здорового способу життя і тоді в майбутньому наше суспільство має шанс змінитись на краще.”

Небо сьогодні подарувало чудову погоду для гри в футбол. Незважаючи на те, що багато молоді зараз сидить дома та лікується від застуди, а також те, що в школах карантин, на турнір зібралося 6 команд: “Карпатська Січ”, “Горяни”, “Ведмеді”, “Квадрат 2”,. “Новий Район”, “Стимул +”

Після жеребкування команди поділилися на дві групи і почали змагання. В групах точилася запекла боротьба за вихід до півфіналу турніру. У підсумку, півфінальну пару склали “Квадрат 2” – “Горяни”, які показали драматичну гру з купою голів та емоцій. “Квадрат 2”,  ведучи в першому таймі 3-0, все ж таки поступився з рахунком 4-5. Гра отримала статус “найкращої” на турнірі. Іншу півфінальну пару склали  “Стимул +” – “Новий Район” , і після нервового та рівного першого тайму в другому новорайонці розгромили суперника 1-4.

Перед фіналом “Стимул +” та “Квадрат 2” в серії пенальті розіграли третє місце турніру. З рахунком 3-2 перемогу отримала команда з проспекту Свободи “Квадрат 2”. Чемпіонами стала команда “Новий Район”, яка в фіналі, програючи 1-0, вирвала перемогу в “Горян” 1-2.

Вкінці змагань відбулось нагородження призерів та вручення кубку “Карпатська Січ” переможцям –  команді “Новий Район”.

Спортивне дійство показало, що на Закарпатті є спортивна та патріотична молодь. Молодь, яка поважає своє минуле, молодь, яка проводить свій час з користю для себе та оточуючих. Організатори турніру запевняють, що гасло «Спорт – Здоров’я – Націоналізм!» лунатиме на вулицях Ужгорода і всього Закарпаття дедалі частіше.

 

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *