Крила Осені закарпатської мисткині Наталії Сіма-Павлишин

Крила Осені закарпатської мисткині Наталії Сіма-Павлишин

“Настрій… осінь?” – так запитально означила свою персональну виставку Наталя Сіма-Павлишин. І я так само, з подивом, запитально, буду писати про художницю, вернісаж якої, став подією для Міста і краю.
Наталя, така впізнавана і така втаємничена, вже вкотре порадувала і здивувала пошановувачів мистецтва своєю осібністю, філософічністю у потрактуванні світу через призму власної душі і таланту.
Аби переконатися в цьому, конче треба відвідати “настроєву” виставку мисткині, впустити в душу її Осінь, таку розкішну, чуттєву, притягально-земну і одночасно – небесно-окрилену, аби торкнутися творчого Космосу художниці.
Про її творчі здобутки розкажуть фахівці, а я прозраджу іншу таємницю: ця тендітна чарівна жінка має ще одну дивовижну здібність – намагнічувати простір довкола неймовірним шармом, звабою, щирістю. В аурі її творчості, її серця, тепло і затишно, як в маминих обіймах. Це дуже відчувалося на виставці, де зібралися рідні, друзі, колеги і просто шанувальники мистецтва. Тож краще раз побачити атмосферу свята, ніж сто раз почути. До вашої уваги, друзі – шал емоцій, що вирував у виставковій залі (я побула трішки папарацці!🙂).
Наталю, дякую за запрошення, за насолоду, за подив і захоплення. А Тобі залишаю цю неймовірну зливу почуттів, вихоплену з простору і часу фотооб’єктивом і мною.
Тримайся Крила Осені і будь щасливою!

Ольга Тимофієва 

Детальний фотозвіт на ФБ сторінці Ольги Тимофієвої:

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *