Крайнім у справі про вибух міномета «Молот» мають намір зробити загиблого офіцера з Ужгорода (відео)

Крайнім у справі про вибух  міномета «Молот» мають намір зробити загиблого офіцера з Ужгорода (відео)

Крайнім у справі про вибух міномета «Молот», від якого загинуло троє військовослужбовців 15 ОГПБ, чиновники Міністерства оборони роблять капітана Валерія Тихановського, який лежить в сирій землі і не може нічого заперечити. Повідомляє вететеран АТО Вячеслав Харченко. Зате комбат Олександр Паламарчук, який у відповідності до ст.58; 58 Статуту внутрішньої служби Збройних сил України несе особисту відповідальність за бойову та мобілізаційну готовність, морально-психологічний стан та дотримання військової дисципліни досі не звільнений з лав ЗСУ. 

Про моральний розклад в 15 бальйоні, ще в грудні 2017 року, попереджав учасник бойових дій Вячеслав Харченко (Че Гевара), тоді трапилися небойові втрати (загинули двоє військовослужбовців ЗСУ) через пияцтво. Командування неприслухалося до слів ветерана.
Цього разу Че Гевара звернувся до Верховного Головнокомандувача ЗСУ, Президента України Петра Порошенка з вимогою звільнити одіозного підполковника Паламарчука, в іншому разі небойові втрати у 15 баті продовжать свій чорний лік.

Нижче подаємо звернення Вячеслава Харченка датоване груднем 2017 року.

Відкрите звернення ветерана 15 ОГПБ В’ячеслава Харченка («Че Гевара») з приводу трагічних подій у військовій частині.
Прикро коли говориш правду про те, що коїться у 15 ОГПБ, а прес-служба128-ї бригади дає відповідь, що це бруд і заплямовування бойового офіцера, нема більш бойових людей, ніж прості солдати, ті, які кожний день в окопах і на бойових позиціях цілодобово ризикуючи життям знаходяться на нульовому рубежі.
У день коли 128 бригада дала офіційний коментар про трагедію (небойову втрату у 15 ОГПБ) під Горлівкою, «бойовий» офіцер Паламарчук перебував на концерті в Закарпатському облмуздрамтеатрі в Ужгороді, він святкував. Це справа його совісті і честі, якщо вони в нього є по відношенню до його загиблих підлеглих.
Зі всіх інфоканалів ми бачимо, як Президент, Прем’єр-Міністр, Міністр Оборони, Генеральний прокурор, Головний військовий прокурор, закликають боротися із корупцією, як в цивільному житті, так і ЗСУ. Приховування реальної ситуації на фронті це і є корупція, видавати, що в тебе в підрозділі все добре, а насправді морально-психологічний розклад та пияцтво знищує колектив, коли «аватари» відкуповуються грошима за свої проступки. У відповідності до ст. 58; 59 Статуту внутрішньої служби Збройних сил України, командир несе особисту відповідальність за бойову та мобілізаційну готовність, морально-психологічний стан та дотримання військової дисципліни.

«Корупції в армії – вбиває», – так написано на плакатах Міністерства Оборони, котрі розповсюджені по всім військкоматам і частинах ЗСУ. «Проти ворога – кулі, проти корупції – розголос», – я і мої однодумці робимо це вже зараз.
Ми закликаємо всіх, хто проходив службу при підполковнику Паламарчуку і звільнився в запас, якщо у вас є інформація про прояви корупції і незаконні дії злочинної недбалості даного «бойового» офіцера повідомляти про це.
З такими комбатами, як він ніколи не буде реформ Збройних Сил Українии.

Звертаюсь до командування ЗСУ очиститись від особи, яка заплямовує честь українського воїна, адже 128 бригаду нещодавно очолив молодий, перспективний Герой України Сергій Собко, котрому баласт у вигляді підполковника Паламарчука може лише зашкодити.
Слава Україні! Смерть ворогам! Україна – понад усе!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *